STRATEJİLERLE HAREKET EDERİZ:

Stratejik yönetim yaklaşımı ile misyon ve vizyonumuza yönelik hedeflerimizi, çalışanlarımızın katılımıyla hayata geçiririz.

FAYDA VE MEMNUNİYETİ HEDEFLERİZ:

Müşterilerimize yönelik fayda ve memnuniyeti hedefler, hedef kitlemizin hayatını kolaylaştırmak ve ulaşılabilir şıklık sunmak için uygun fiyat stratejisi ile hareket ederiz.

YASAL VE MÜŞTERİ GEREKLİLİKLERİNİ YERİNE GETİRİRİZ:

Ürün ve hizmetlerimizin sürekliliği için yasal ve uygulanabilir diğer gereklilikleri yerine getirir, iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek beklentilerini karşılayıp, tatmin derecesini ölçeriz.

DESTEKLEYİCİ LİDERLİK YAKLAŞAMINI BENİMSERİZ:

Liderlik yaklaşımı ile çalışanlarımızı bilgi, beceri, eğitim ve değişim yönünde destekler, gelişime yönlendirir, başarılarını tanır, takdir ederiz.

İYİLEŞTİRMEYİ SÜREKLİ KILARIZ:

Kalite Yönetim Sistemi’ nin sürekli iyileştirilmesi için süreçlerimizi etkililik ve verimlilik ilkesiyle yönetir, teknolojik gelişimlerle destekleriz.

İŞ SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLARIZ:

Kurumsal risk yönetimi yaklaşımı ile iş sürekliliğini güvence altına alırız.

ÜRÜNDE GÜVEN SAĞLARIZ:

Ürünlerimizin müşteriye ulaştırılması aşamasına kadar etkin kalite kontrol süreçleri ile insan sağlığına ve çevreye yönelik standartların korunmasını ve geliştirilmesini sağlarız.

ETKİN HİZMET SUNARIZ:

Tüm satış noktalarımızda etkin hizmet anlayışı ile hareket ederiz.

SEKTÖR GELİŞİMİNİ HEDEFLERİZ:

Ortak faaliyet alanında bulunduğumuz diğer markaların, ülkeye katkılarını artıracak yapıcı duruşu, iş birliğini ve dostluğu ön planda tutarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı